ECOCHEM ProfiČeský výrobek

Vítáme Vás na stránkách naší společnosti

ECOCHEM Profi s.r.o.

(ekologické chemické prostředky profesionálů)

Naše firma se dlouhodobě zabývá spektrem prodeje a expedicí produktů s chemickými účinky určenými pro čištění a konzervaci s desinfekčními účinky, které jsou vhodné do hotelů, restaurací, penzionů, kanceláří, fitnesscenter, sportovních a společenských hal a podobných zařízení. Produkty jsou vhodné také do výrobních prostor s mazivy rostlinných a minerálních olejů, autodílen a pro dopravní firmy k zabezpečení provozu vozidel. V rámci rozšíření našich služeb nyní poskytujeme široký sortiment doplňků, kterými jsou například kompletní papírový program, dávkovače mýdel, příslušenství k wc a kosmetické produkty.

Dodávky všech produktů jsou realizovány systémem

VÝROBCE – ZÁKAZNÍK

To se promítá ve velmi PŘÍZNIVÝCH CENÁCH !!!

Svou rozsáhlou nabídkou technologicky vyspělých produktů a profesionálním přístupem splňuje naše společnost náročné požadavky našich zákazníků. Současně sledujeme nové trendy v této oblasti a snažíme se je aplikovat do inovace stávajících produktů.

Každá realizace probíhá podle požadavků zákazníka s využitím účinných produktů, které prošly v souladu s Vyhl. č. 27/1999 Sb. testovacím procesem, který při odběru zboží bude doložen „ BEZPEČNOSTNÍM LISTEM“ produktu. 

V oblasti legislativní nabízíme celou řadu služeb, které usnadňují našim zákazníkům orientaci v problematice potravinářství. V rámci poskytovaných služeb zavádíme systém kritických bodů HACCP, provádíme interní audity systému HACCP a školení zaměstnanců ve smyslu požadavků zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví.

Krédem naší společnosti je individuální přístup ke každému zákazníkovi. Spojením racionálního a profesionálního přístupu k odstranění nečistot biologicky odbouratelnými přípravky a jejich efektivním využitím chce naše firma přispět ke zvýšení efektivnosti a hospodárnosti Vašeho provozu a k ozdravování životního prostředí pro současnost a další generace.

ředitel firmy