ECOCHEM ProfiČeský výrobek


Nabídka produktů

 ECOCHEM Profi s.r.o. - hygienické služby

ECOCHEM Profi s.r.o. - hygienické služby

ECOCHEM Profi s.r.o. - hygienické služby

Vážení zákazníci,
    dovolujeme si Vám představit naši společnost působící v oblasti správné výrobní praxe.
       Na trhu v České republice působíme od roku 1999 jako fyzická osoba. V roce 2012 jsme transformovali naši společnost na společnost s ručením omezeným. Více informací naleznete v sekci "O nás".
       Rádi budeme i Vaším partnerem v oblasti hygieny potravin. Zpracujeme HACCP včetně všech protokolů i všechny ostatní standardy dle platné legislativy. Stačí si jen vybrat z naší nabídky služeb v levém menu.
Hygiena je věda, kteECOCHEM Profi - vše pro hygienurá se zabývá studiem zákonitostí vztahů mezi člověkem a měnícími se podmínkami životního prostředí. Využití získaných poznatků umožňuje odstranit nepříznivé vlivy na zdraví člověka.
   Hygienické normy jsou jedny z nejdůležitějších norem, které je nutné dodržovat, zejména co se týče potravinářského průmyslu, restaurací, škol a školek. Nejen že musejí být provozy udržovány v čistém a dobrém stavu, ale je kladen důraz i na vnější uspořádání věcí a konstrukce. Provozovna musí být uspořádána tak, aby bylo možné seHygiena potravin pravidelně věnovat úklidu a údržbě prostoru, aby bylo možné pravidelně větrat, a v případě, že se v provozovně nachází kontaminovaný odpad, musí být speciálně tříděn. V případě, že se jedná o provozovny, jako jsou jídelny či restaurace, je především nutné, aby byl kladen důraz nejen na čistotu pracoviště, ale i na kvalitu a čerstvost potravin, které se zde nacházejí.


Využijte našeho věrnostního programu. Díky tomuto programu můžete využívat celé řady našich služeb zcela ZDARMA. Věrnostní program je koncipován tak, aby každý odběratel chemických produktů naší společnosti měl co nejsnazší orientaci a zároveň minimální starosti s legislativou v ČR. Více informací naleznete v sekci "HYGIENA" v položce ceník služeb.